Gunborg Wendel-Pettersson

Gunborg Wendel-Pettersson
Gunborg Wendel-Pettersson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WENDEL-PETTERSSON, Gunborg (1891-1988): "Pojke i båt", monogramsignerad GWP, akvarell, ca 19x25 cm

816314

2020-10-01