Ernst Billgren "Molnets broder"
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ERNST BILLGREN (Sverige, Född 1957):"Molnets broder" ur portföljen "Vårt land", färglitografi med mosaikram, signerad och numrerad 102/170, bildstorlek 76 x 79 cm (rammått 109 x 111 cm).
Tryckt av Pierre Chavé, Vence, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, 2004.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
816320
2020-10-04