Ernst Billgren "Molnets broder"

Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERNST BILLGREN (Sverige, Född 1957):"Molnets broder" ur portföljen "Vårt land", färglitografi med mosaikram, signerad och numrerad 102/170, bildstorlek 76 x 79 cm (rammått 109 x 111 cm).
Tryckt av Pierre Chavé, Vence, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, 2004.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

816320

2020-10-04