Skedar mm i silver

Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PUNSCHKOPPAR, SKEDAR, mm, silver, 1900-tal, vikt ca 737 g

Zustandsbeschreibung

Gravyr förekommer, slitage

816321

2020-09-24