Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PUNSCHKOPPAR, SKEDAR, mm, silver, 1900-tal, vikt ca 737 g
Zustandsbeschreibung
Gravyr förekommer, slitage
816321
2020-09-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner