Corneille färglitografi

Corneille färglitografi
Corneille färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille -72, 111/150, färglitografi, ca 50x70 cm

816336

2020-09-29