Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille -72, 111/150, färglitografi, ca 50x70 cm
816336
2020-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här