Vägglampor 2 st EWÅ
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EWÅ, vägglampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, gulmetall, ledad arm, inpressad märkning, längd ca 35 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, slitage, hårdare slitage på en skärm
816337
2020-10-02