Vägglampor 2 st EWÅ

Vägglampor  2 st EWÅ
Vägglampor  2 st EWÅ
Vägglampor  2 st EWÅ
Vägglampor  2 st EWÅ
Vägglampor  2 st EWÅ
Vägglampor  2 st EWÅ
Vägglampor  2 st EWÅ
Vägglampor  2 st EWÅ
Vägglampor  2 st EWÅ
Vägglampor  2 st EWÅ

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EWÅ, vägglampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, gulmetall, ledad arm, inpressad märkning, längd ca 35 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, slitage, hårdare slitage på en skärm

816337

2020-10-02