Passglas Älghults glasbruk

Passglas Älghults glasbruk
Passglas Älghults glasbruk
Passglas Älghults glasbruk
Passglas Älghults glasbruk
Passglas Älghults glasbruk
Passglas Älghults glasbruk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PASSGLAS (8) Älghults glasbruk, grön glasmassa, 1900/2000-tal, replikor efter glas från skeppet Wasa, höjd ca 21 cm

Bruksslitage, mikronagg kan förekomma

816338

2020-10-06