Fanny Hjelm akvarell

Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FANNY HJELM (1858-1944): Stadsbild i skymning, signerad Fanny Hjelm, akvarell, ca 11x19 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

816342

2020-12-06