Erik Olson färglitografi

Erik Olson färglitografi
Erik Olson färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Figuromposition, signerad och daterad Erik Olson -72, 228/350, färglitografi, ca 57x45 cm

Saknar glas, smärre märken

816350

2020-09-29