Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

17 500 SEK

2 500 SEK

VÄGGUR, tidigt 1900-tal, renässansstil, betsat trä, dekorativa beslag i mässing, pendel finns, höjd ca 85 cm

Två lösa dekorelement medföljer, slitage, funktionen garanteras ej

816364

2020-10-01