Klubbat för:
17 500 SEK
2 500 SEK
VÄGGUR, tidigt 1900-tal, renässansstil, betsat trä, dekorativa beslag i mässing, pendel finns, höjd ca 85 cm
Två lösa dekorelement medföljer, slitage, funktionen garanteras ej
816364
2020-10-01