Soffa i furu

Soffa i furu
Soffa i furu
Soffa i furu
Soffa i furu
Soffa i furu
Soffa i furu
Soffa i furu
Soffa i furu

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, stomme i lackad furu, lösa dynor klädda i grå textil, längd 191, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage, en dyna med lagning

816379

2020-09-24