Rölakan av Ingegerd Silow

Rölakan av Ingegerd Silow
Rölakan av Ingegerd Silow
Rölakan av Ingegerd Silow
Rölakan av Ingegerd Silow
Rölakan av Ingegerd Silow
Rölakan av Ingegerd Silow

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGEGERD SILOW, rölakansmatta, samtida, gul botten, dekor i bruna, gröna, rosa och vita toner, signerad IS, 227x196

Smärre slitage

816389

2020-09-26