Klubbat för:
480 EUR
Utropspris
600 EUR
MICHAEL SCHILKIN, BOKSTÖD, ett par, maskaronen i täljsten, höjd 18 cm, bredd 8,5 cm, djup 16 cm,
Proveniens: Schilkins släkt
Osignerad, slitage och stötmärken
816403
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här