Michael Schilkin bokstöd ett par

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

600 EUR

MICHAEL SCHILKIN, BOKSTÖD, ett par, maskaronen i täljsten, höjd 18 cm, bredd 8,5 cm, djup 16 cm,

Proveniens: Schilkins släkt

Osignerad, slitage och stötmärken

816403

2020-10-18