Matgrupp i furu

Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 1900-tal, furu, bestående av: 7 stolar, matbord, bordets höjd 75, 210x80, sitthöjd 43 cm

En stol med avikande klädsel samt sits (lös sits finns), bruksslitage

816436

2020-09-24