Ryno Friberg oljemålning

Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

RYNO FRIBERG (1920-2018): Porträtt, signerad och daterad Ryno -42, olja på duk, ca 78x58 cm

816459

2020-09-24