Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TABURETT, gustavianskt, Johan Magnus Beurling (1777-1803), stämplad IMB, sitthöjd ca 42, 42x42 cm
Ingår i temaauktionen "Wish List"
Bruksslitage, spricka i ett ben
816460
2020-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här