Skrivbord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, bemålat, 2 lådor, beslag i mässing, höjd ca cm

Zustandsbeschreibung

Nyckel saknas, senare bemålning, smärre slitage o färgbortfall

816465

2020-09-23