Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, bemålat, 2 lådor, beslag i mässing, höjd ca cm
Zustandsbeschreibung
Nyckel saknas, senare bemålning, smärre slitage o färgbortfall
816465
2020-09-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner