Spritskåp

Spritskåp
Spritskåp
Spritskåp
Spritskåp
Spritskåp
Spritskåp
Spritskåp
Spritskåp

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

SPRITSKÅP, samtida, signerad och daterad Helene 98, höjd ca 50 cm

Slitage, enstaka delar saknas

816470

2020-10-02