Teak

Teak
Teak
Teak
Teak
Teak
Teak
Teak
Teak

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BURK, BRICKA, LJUSSTAKE, teak, 1960-tal, burken märkt Made in Denmark

Bruksslitage

816473

2020-09-26