Väggpendyl gustaviansk stil

Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, urtavla med romerska siffror märkt Rob Engström Stockholm, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, höjd ca 60 cm, nyckel o pendel finns

Smärre ytskador

816481

2020-09-23