Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1960/70-tal, brickmärk Nordiska Kompaniet, med fällbara klaffar, furu, kromade hjul, höjd ca 68 samt 88x50, klaffarna 32x50 cm

Ingår i temaauktionen Celebration

Bruks och åldersrelaterat slitage

816489

2020-10-03