Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, allmoge, 1800-tal, krysskopplade ben, bemålat, höjd ca 78, 74x123 cm
PROVENIENS: Birger Birger-Ericson(1904-1994), därefter i arv inom familj.
Bruks- och åldersrelaterat slitage
816492
2020-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här