Sekretär
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, 1920/30-tal, övre del med skrivskiva, undre med utdragbar del med arkivlådor, fanér i björk, nyckel finns, höjd ca 125 samt 112x46 cm
Spår efter underlägg på skrivskivan, bruks och åldersrelaterat slitage
816496
2020-10-03