Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1920/30-tal, övre del med skrivskiva, undre med utdragbar del med arkivlådor, fanér i björk, nyckel finns, höjd ca 125 samt 112x46 cm

Spår efter underlägg på skrivskivan, bruks och åldersrelaterat slitage

816496

2020-10-03