Väggur,

Väggur,
Väggur,
Väggur,
Väggur,
Väggur,
Väggur,

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets mitt, Gustaviansk stil, förgylld, urtavlan märkt C L Malmsjö & Co Göteborg, höjd 65 cm

bruksslitage, ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen, ett uppdragsnycklar medföljer

816501

2020-09-25