Rosa Müller akvarell

Rosa Müller akvarell
Rosa Müller akvarell
Rosa Müller akvarell
Rosa Müller akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSA MÜLLER (verksam 1861-1901): Landskapmotiv med kyrka, akvarell på papper, signerad Rosa Müller, ca bildmått 29x44 cm

816510

2020-09-25