Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHANNES RAVN (1922-1991): Landskapsmotiv med änder, signerad J Ravn, olja på duk, 46x56 cm
816519
2020-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här