Einar Jolin
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben med blomvas och frukt, signerad och numrerad Jolin, E.A. 15/20, färglitografi, bildmått ca 58x48 cm
Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer
Ej examinerad ur ram
816534
2020-09-30