Einar Jolin

Einar Jolin
Einar Jolin

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben med blomvas och frukt, signerad och numrerad Jolin, E.A. 15/20, färglitografi, bildmått ca 58x48 cm

Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer

Ej examinerad ur ram

816534

2020-09-30