Ingegerd Råman glasservis

Ingegerd Råman glasservis
Ingegerd Råman glasservis
Ingegerd Råman glasservis
Ingegerd Råman glasservis
Ingegerd Råman glasservis
Ingegerd Råman glasservis
Ingegerd Råman glasservis
Ingegerd Råman glasservis

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGEGERD RÅMAN, glasservis, ´August´, Skruf, bestående av: 12 rödvinsglas, 12 selterglas, 4 champagnestrutar, 12 snapsglas

Delvis signerade, ett selterglas med spricka, ett vinglas med nagg

816562

2020-09-24