Ingegerd Råman glasservis
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
INGEGERD RÅMAN, glasservis, ´August´, Skruf, bestående av: 12 rödvinsglas, 12 selterglas, 4 champagnestrutar, 12 snapsglas
Delvis signerade, ett selterglas med spricka, ett vinglas med nagg
816562
2020-09-24