Theodor Billing oljemålningar

Theodor Billing oljemålningar
Theodor Billing oljemålningar
Theodor Billing oljemålningar
Theodor Billing oljemålningar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THEODOR BILLING (1817-1892) (2), Landskapsmotiv, monogramsignerade, olja på pannå, 15x23 cm

Färgbortfall

816566

2020-09-24