Nils Gammelgard Ted net fällstolar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS GAMMELGARD, stolar, 2 st, "Ted Net", IKEA, 1970/80-tal, blålackerad metall, fällstolar, sitthöjd 43 cm

Ingår i temaauktionen Nordisk Design

Bruksslitage

816583

2020-09-29