Steiff lejon

Steiff lejon
Steiff lejon
Steiff lejon
Steiff lejon
Steiff lejon
Steiff lejon
Steiff lejon
Steiff lejon
Steiff lejon
Steiff lejon
Steiff lejon
Steiff lejon

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STEIFF LEJON, omkring 1930-tal, stoppad plysch, stående på metallställning försedd med hjul i blåmålat trä, knapp örat, höjd ca 39 cm,

Blekt, smärre slitage

816584

2020-09-24