Bengt Landin litografi

Bengt Landin litografi
Bengt Landin litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT LANDIN (född 1933): "Katt och råtta", signerad samt Provtryck, litografi, ca 48x41 cm

816587

2020-10-01