Gerda Sprinchorn

Gerda Sprinchorn
Gerda Sprinchorn
Gerda Sprinchorn
Gerda Sprinchorn
Gerda Sprinchorn
Gerda Sprinchorn

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERDA SPRICHORN (1871-1951), plakett, kvinnoansikte med vers av Viktor Rydberg, signerad Gerda Sprinchorn samt daterad 1897, brons, diameter 32 cm

Slitage

816590

2020-10-02