Matta

Matta
Matta
Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, rya, signerad SH och stjärna (Svensk Hemslöjd
sannolikt), Stora abstrakta mönster i olika bruna nyanser samt gammalrosa, ca 238X176 cm

Bruksslitage

816597

2020-10-02