Edition Luxe Omega Armbandsur 14K
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 14K, 1960-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, krona med Omega, präglad läderrem och förgylld sölja i original, ref nr. 131026, verk nr. 23678452, kaliber 601, diam ca 33 mm, box i original medföljer
Mycket gott skick. Box med utvändigt slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
816604
2020-10-25