Edition Luxe Omega Armbandsur 14K

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 14K, 1960-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, krona med Omega, präglad läderrem och förgylld sölja i original, ref nr. 131026, verk nr. 23678452, kaliber 601, diam ca 33 mm, box i original medföljer

Mycket gott skick. Box med utvändigt slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

816604

2020-10-25