Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
13 000 SEK
CARTIER, hänge, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter, stämplat Cartier samt nr 835801, total längd ca 25 mm
Smärre repor
816616
2020-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här