Hänge Cartier med diamanter

Hänge Cartier med diamanter
Hänge Cartier med diamanter
Hänge Cartier med diamanter
Hänge Cartier med diamanter
Hänge Cartier med diamanter
Hänge Cartier med diamanter

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

CARTIER, hänge, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter, stämplat Cartier samt nr 835801, total längd ca 25 mm

Smärre repor

816616

2020-09-28