Fåtöljer
2020-10-01
816617
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER (2) 1 par, 1920/30-tal, betsad och lackerad björk, roting samt soppade dynnor med textil klädsel, sitthöjd ca 42
Bruks och åldersrelaterat slitage, hål i rottingen