Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
FÅTÖLJER (2) 1 par, 1920/30-tal, betsad och lackerad björk, roting samt soppade dynnor med textil klädsel, sitthöjd ca 42
Bruks och åldersrelaterat slitage, hål i rottingen
816617
2020-10-01