Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA med bord, 1920-tal, 1 ljuspunkt, betsad björk, stång i metall, textil skärm, höjd ca 135, bordet 40x40 cm
Stötmärken, repor, skaad skärm, bruks och åldersrelaterat slitage
816620
2020-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här