Walter Knoll fåtöljer

Walter Knoll fåtöljer
Walter Knoll fåtöljer
Walter Knoll fåtöljer
Walter Knoll fåtöljer
Walter Knoll fåtöljer
Walter Knoll fåtöljer
Walter Knoll fåtöljer
Walter Knoll fåtöljer
Walter Knoll fåtöljer
Walter Knoll fåtöljer

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WALTER KNOLL, fåtöljer, 1 par, benställning i krom, 2000-tal, röd skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Slitage

816623

2020-09-26