Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WALTER KNOLL, fåtöljer, 1 par, benställning i krom, 2000-tal, röd skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm
Slitage
816623
2020-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här