Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUNNAR CYRÈN, pokalglas, "Pop", Orrefors, Expo Bu 48463?, signerad, diameter 10, höjd 16 cm
Några mindre repor
816627
2020-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här