Gunnar Cyrén "Pop" Orrefors

Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNNAR CYRÈN, pokalglas, "Pop", Orrefors, Expo Bu 48463?, signerad, diameter 10, höjd 16 cm

Några mindre repor

816627

2020-09-27