Dockskåpsmöbler och tillbehör

Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER, huvudsak 1960-tal, betående av bestående av diverse möbler och tillbehör i olika material, bl.a fladdermusfåtölj, serveringsvagn, kylskåp, diveres dockor, servisdelar, mm

Skador förekommer

816644

2020-09-30