Fredrik Espling gräddkanna 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FREDRIK ESPLING (verksam 1835-1852), gräddkanna, silver, Örebro 1738, godronnerat liv, höjd 11 cm, vikt ca 82 g

Bucklor

816647

2020-09-25