Tommy Hilding oljemålning

Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

TOMMY HILDING (född 1954): Komposition, signerad a tergo Tommy Hilding 1999, olja på duk, 70x100 cm

Kuntoraportti

816657

Päivämäärä:

2020-09-25