Tommy Hilding oljemålning
Klubbat för:
7 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
TOMMY HILDING (född 1954): Komposition, signerad a tergo Tommy Hilding 1999, olja på duk, 70x100 cm
Kuntoraportti
816657
Päivämäärä:
2020-09-25