Stolar, 8 st massiv ek lädersitsar

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 8 st. omkring 1900-talets mitt, stommar av massiv ek, löstagbara sitsar med rödfärgat skinn, rygghöjd ca 90, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

816679

2020-10-03