Rolf Hansson grafiskt blad
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ROLF HANSSON (född 1953): "Non seulement...mais aussi", signerad och daterad Rolf Hansson -2000, grafiskt blad, bladmått ca 108x80 cm
UTSTÄLLD: Galerie Aronowitsch 2001
Kuntoraportti
816680
Päivämäärä:
2020-09-29