Rolf Hansson grafiskt blad

Rolf Hansson grafiskt blad
Rolf Hansson grafiskt blad
Rolf Hansson grafiskt blad
Rolf Hansson grafiskt blad

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ROLF HANSSON (född 1953): "Non seulement...mais aussi", signerad och daterad Rolf Hansson -2000, grafiskt blad, bladmått ca 108x80 cm
UTSTÄLLD: Galerie Aronowitsch 2001

Kuntoraportti

816680

Päivämäärä:

2020-09-29