Karmstolar Kina

Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, bemålade, Kina, 1800-tal, skuren dekor, sitthöjd ca 52 cm

Slitage, nött bemålning, sprickor, lagningar

816695

2020-09-26