Korgstol i bambu och rotting
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KORGSTOL, 1940/50-tal, bambu samt rotting, rygghöjd 74, bredd 56, sitthöjd ca 45
Kuntoraportti
Bruksslitage
816696
Päivämäärä:
2020-10-03