Patrik Reuterswärd oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

PATRIK REUTERSWÄRD, Patrik (1886-1971): "Nature morte med draperi", signerad Reuterswärd, utställningsetikett a tergo, olja på duk, ca 54x65 cm

Ytsmuts

816703

2020-09-29