Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
PATRIK REUTERSWÄRD, Patrik (1886-1971): "Nature morte med draperi", signerad Reuterswärd, utställningsetikett a tergo, olja på duk, ca 54x65 cm
Ytsmuts
816703
2020-09-29